Praca - Ekspert ds. procesu problem management

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393531
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Ekspert ds. procesu problem management
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39426
Wymagania:
okres próbny
Ismena Giza
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Jako Ekspert w naszym zespole będziesz:

  • modelował i wdrażał w organizacji procesy wg metodologii ITIL,

  • kontrolował przebieg procesów na podstawie wypracowanych KPI,

  • określał standardy działań naprawczych wynikające z procesu Problem Management,

  • monitorował postęp realizacji rekomendacji wynikających z procesów,

  • identyfikował źródła incydentów i trendów ich występowania oraz opracowywał rozwiązania ograniczające ich powstawanie,

  • zarządzał problemami występującymi w środowiskach informatycznych,

  • planował działania zapobiegające problemom i rekomendował usprawnienia w zakresie infrastruktury informatycznej,

  • monitorował działania związane z usuwaniem awarii infrastruktury informatycznej,

  • opracowywał analizy i raporty dotyczące zarządzania problemami w zakresie infrastruktury informatycznej,

  • analizował przyczyny awarii i określał działania minimalizujące ryzyko ponownego ich wystąpienia.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • posiadasz wiedzę praktyczną w zakresie wdrażania procesów utrzymaniowych w dużych organizacjach,

  • posiadasz minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • rozumiesz pojęcia związane z infrastrukturą IT (zarówno fizyczną jak i chmurową) i potrafisz wykorzystywać tą wiedzę do merytorycznej współpracy z zespołami odpowiedzianymi za infrastrukturę IT,

  • jesteś komunikatywny i potrafisz zarządzać relacjami z wewnętrznym klientem biznesowym,

  • wykazujesz samodzielność, umiejętności pracy w zespole, a także orientację na realizację zadań, terminowość, otwartość na zmiany,

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • potrafisz zwięźle formułować myśli i komunikować status prac,

  • masz wiedzę z obszaru dostępnych technologii informatycznych na poziomie pozwalającym na efektywne wsparcie zakresu proponowanych rozwiązań,

  • masz wykształcenie wyższe o profilu technologicznym: informatyka lub pokrewne.