Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.
Mechanik
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracach remontowych maszyn i urządzeń;

  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy na 2 zmiany;

  • Gotowość do pracy przy sprzęcie zlokalizowanym na halach i placach składowych;

  • Zaangażowanie i chęć do nawiązania długofalowej współpracy.

Wymagania:

  • Bieżąca konserwacja sprzętu przeładunkowego (żurawi szynowych i samojezdnych, wózków widłowych, ładowarek, suwnic);

  • Bieżące naprawy i prace konserwacyjne w obrębie wag kolejowych i samochodowych, zespołów pompowych oraz kompresorów;

  • Przeprowadzanie planowanych przeglądów i konserwacji w/w maszyn i urządzeń.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • System nagród miesięcznych;

  • Możliwość podniesienia swoich uprawnień poprzez udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;

  • Program poleceń pracowniczych;

  • Darmowy dostęp do siłowni zakładowej.