Praca - Monter izolacji przemysłowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393521
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Lambda S.A.
Monter izolacji przemysłowych
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Demontaż/montaż izolacji ciepło i zimnochronnej rurociągów oraz zbiorników w zakładach przemysłowych.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Doświadczenie w montażu i demontażu izolacji przemysłowych (na rafinerii i zakładach chemicznych).

Mile widziane

  • Certyfikat SCC / VCA,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu.

  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv).

  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę.

  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości.

  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ).

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 15 euro na rękę).

  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.