Praca - Developer IT - Programista

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393513
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Developer IT - Programista
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. R/30R24/AB
Zakres obowiązków:

Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w chmurowym środowisku przetwarzania danych.

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • projektowanie, rozwój, utrzymanie i administracja hurtowni danych w modelu zgodnym z DevSecOps,

  • rozwój kodu źródłowego, tworzenie dokumentacji i utrzymanie systemu zarządzania danymi zawierającym narzędzia do: anonimizacji, transformacji, ekstrakcji, czyszczenia, przetwarzania, formatowania i dostarczania danych klinicznych,

  • tworzenie skryptów w wybranej platformie chmurowej oraz w języku Python i R,

  • budowa modeli AI i uczenie tych modeli,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej obsługiwanych rozwiązań informatycznych,

  • analiza i rozwiązywanie problemów, dzielenie się posiadaną wiedzą,

  • testowanie i dobór narzędzi informatycznych, wspomagających pozyskanie, przetwarzanie i analizę danych klinicznych zgodnie z modelem DevSecOps,

  • bezpośrednie wsparcie badaczy w zakresie technicznym pozyskiwania danych, klinicznych oraz przygotowania kodu źródłowego dla obróbki i analiz danych klinicznych.

Wymagania:
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • chęci do nauki i samorozwoju,

  • znajomości automatyzacji procesów rozwoju oprogramowania w modelu DevSecOps lub DevOps,

  • znajomości zasad bezpieczeństwa w chmurze,

  • otwartości na pracę w intedyscyplinarnym zespole projektowym i deweloperskim,

  • umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi oraz IT,

  • zorientowanie na rezultaty,

  • samodzielności, elastyczności i wytrwałości,

  • doświadczenia w pracy w projektach realizowanych w metodyce agile, najchętniej AgilePM (DSDM),

  • umiejętności identyfikowania i zarządzania ryzykami oraz podatnościami, a także podejmowania działań w celu ich minimalizacji.

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • znajomość zagadnień Medycyny Cyfrowej,

  • znajomość innych języków programowania, np. Java, PHP, C++ lub inne,

  • wiedza dotycząca analizy danych w chmurze obliczeniowej.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę w dynamicznym zespole IT,

  • współpracę w ramach interdycyplinarnego zespołu skoncentrowanego na szybkim osiąganiu rezultatów,

  • współpracę z pracownikami naukowymi w projektach badawczych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.