Praca - Inżynier serwisu / Elektromechanik / Automatyk

szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Inżynier serwisu / Elektromechanik / Automatyk
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Siedziba firmy: Warszawa, praca mobilna

Zakres Twoich obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja systemów kablowych, tras kablowych oraz podłączanie elementów zgodnie ze schematami elektrycznymi.

  • Korygowanie dokumentacji elektrycznych i współpraca z podwykonawcami przy projektach.

  • Dbanie o jakość i estetykę montażu elementów elektrycznych i elektromechanicznych.

  • Rozruchy maszyn i urządzeń, przeprowadzanie testów I/O oraz uczestnictwo w rozruchach aż do osiągnięcia samodzielności.

  • Praca zespołowa i wsparcie działu projektowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Umiejętności w zakresie prac montażowych i serwisowych.

  • Doświadczenie w branży (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa) lub chęć i zdolności manualne do zdobycia wiedzy i umiejętności.

  • Samodzielność i inicjatywa w pracy.

  • Uprawnienia SEP do 1kV, prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność czytania i modyfikowania dokumentacji technicznej.

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (90% czasu pracy).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwości rozwoju i awansu.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Niezbędne narzędzia do pracy.