Praca - Menadżer Działu Programistów / Software

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393486
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Visimind Ltd Sp. z o.o.
Menadżer Działu Programistów / Software
miejsce pracy: Olsztyn/warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Planowanie podziału pracy w zespole rozwoju oprogramowania

  • Tworzenie, wprowadzanie oraz testowanie nowych rozwiązań w zakresie oprogramowania

  • Dostosowywanie rozwiązań systemowych do potrzeb obecnych i przyszłych Klientów

  • Zarządzanie projektami

  • Bieżące wsparcie innych działów w korzystaniu z systemów istniejących w firmie

  • Dostarczanie oprogramowania zgodnie z podpisanymi z Klientami umowami

  • Koordynowanie procesu projektowania aplikacji webowych z uwzględnieniem szerokiej gamy czynników wpływających na doświadczenie użytkownika

  • Opracowywanie scenariuszy, diagramu przepływów, projektowanie interakcji i interfejsów

  • Prototypowanie, tworzenie mockupów

  • Testowanie funkcjonalności, użyteczności i optymalizacji oprogramowania

  • Współpraca z programistami przy projektowaniu oraz rozwoju aplikacji

Wymagania:
Oczekiwania

  • Masz doświadczenie w zadaniach wskazanych w opisie stanowiska

  • Masz wyższe wykształcenie kierunkowe

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

  • Wykazujesz się samodzielnością i odpowiedzialnością w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Posiadasz podstawową umiejętność prowadzenia projektów

  • Posługujesz się biegle narzędziami pakietu Microsoft Office

  • Wykazujesz inicjatywę w organizowaniu swoich zadań

  • Masz inicjatywę i pomysły, które chcesz wdrożyć od idei po produkt końcowy

  • Jesteś dociekliwy i masz energię do analizowania zagadnień systemowych

  • Podstawowa wiedza dotycząca procesu tworzenia oprogramowania

  • Znajomość języków skryptowych lub narzędzi automatyzujących pracę

  • Wykształcenie techniczne w stopniu wyższym

  • Umiejętności i doświadczenie w procesie prowadzenia i bieżącej pracy programowania

  • Znajomości programowania aplikacji WEB, w tym HTML, CSS i JavaScript

  • Praktycznej znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji przy ciekawych projektach

  • Pracę w zgranym zespole specjalistów w swojej dziedzinie

  • Dużą swobodę w podejmowaniu decyzji

  • Najnowocześniejsze narzędzia pracy

  • Integracje i niekończące się ilości kawy i herbaty

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Kompleksowe szkolenie wstępne z zakresu wykonywanych obowiązków

  • Dostęp do innowacyjnej wiedzy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę i otwarte środowisko pracy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Zaplecze socjalne (ZFŚS), system benefitów - karty sportowe oraz ubezpieczenia grupowe

  • Umowa o pracę

  • Wynagrodzenie 8000-12000 zł