Praca - Serwisant sprzętu technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Poczta Polska S.A.
Serwisant sprzętu technicznego
miejsce pracy: Ciemne, k. Radzymina, ul. Logistyczna 10​​/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, cały etat, praca zmianowa w godzinach: 7–19, 19–7 zgodnie z harmonogramem​

Twoje zadania:

  • serwisowanie, konserwacja i naprawy maszyny sortującej, urządzeń i sprzętu technicznego,

  • szkolenie pracowników sortowni w zakresie obsługi maszyn,

  • nadzorowanie prawidłowego użytkowania maszyn,

  • prowadzenie rejestru awarii i usterek.

Wymagania:
Dołącz do nas, jeśli:

  • masz przynajmniej wykształcenie zawodowe o profilu technicznym (mechaniczne, elektroniczne, elektryczne, elektromechaniczne, elektrotechniczne, informatyczne​),

  • potrafisz czytać schematy techniczne,

  • współpracujesz z innymi i chcesz pracować w zespole.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia SEP 1 kW,

  • zainteresowanie nowościami i nowinkami technologicznymi.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

U nas zyskasz:

  • wsparcie opiekuna podczas pierwszych trzech miesięcy pracy,

  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie,

  • dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych,

  • pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,

  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,

  • możliwość zakupu karty Multisport na korzystnych warunkach,

  • kartę rabatową Biznestank i zniżki u partnerów biznesowych,

  • możliwość dołączenia do pocztowych grup sportowych.