Praca - Specjalista obsługi Klienta w dziale e-commerce

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393476
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Candellux Lighting Sp. z o.o.
Specjalista obsługi Klienta w dziale e-commerce
miejsce pracy: Wołomin/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • praca dla Klientów B2B oraz B2C

  • poszukiwanie nowych możliwości sprzedażowych

  • obsługa procesów zamówień, zwrotów, reklamacji

  • tworzenie ofert i akcji promocyjnych

  • prowadzenie firmowych social mediów

  • dbałość o profesjonalną prezentację kolekcji Candellux w e-sklepach

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • znajomość funkcjonowania mechanizmów rynku e-commerce (szczególnie w obszarach związanych z procesami back-office)

  • bardzo dobra znajomość MS Excel (w procesie rekrutacyjnym będzie podlegała weryfikacji)

  • bardzo dobra znajomość funkcjonowania Facebook, Pinterest, Instagram, Linkedin, Youtube

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu sklepu internetowego

  • znajomość platform idosell, crm, cms, baselinker

  • doświadczenie w pracy z xml, csv

  • znajomość języka obcego w stopniu bardzo dobrym