Praca - Technik (K/M)

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Novotel i ibis Budget Katowice Centrum
Technik (K/M)
miejsce pracy: Katowice/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. T/0424/NIBKatC
Zakres obowiązków:
Twoja misja

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych i zamiłowanie do majsterkowania, aby goście mogli cieszyć się spokojnym i komfortowym pobytem w naszym hotelu. Będziesz dbać o bieżące naprawy jak i cykliczne przeglądy stanu technicznego. Będziesz ściśle współpracować z Działem Służby Pięter i Recepcją.

Wymagania:
Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu

  • Lubisz majsterkować i masz doświadczenie w pracach konserwatorskich

  • Posiadasz uprawnienia SEP

  • Sprawne działanie wszystkich urządzeń jest dla ciebie ważne

  • Masz łatwość w organizowaniu swojej pracy

  • Jesteś nastawiony/a na współpracę i komunikowanie się z różnymi osobami

  • Nie masz przeciwwskazań do pracy fizycznej i zmianowej

  • Znasz język polski w stopniu komunikatywnym

  • Chcesz się rozwijać

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Jak o ciebie zadbamy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport