Praca - Technical Excellence Expert

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Technical Excellence Expert
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie rozwiązań i standardów grupowych, prowadzenie projektów grupowych

  • Przygotowywanie i wdrażanie koncepcji usługi technicznej skierowanej do klientów

  • Przygotowywanie prawidłowej wyceny kosztowej usług dla Klienta (kalkulacje techniczne) w zakresie projektów technicznych, przygotowanie dokumentacji do procesów ofertowych, implementacja projektów technicznych

  • Planowanie i odpowiedzialność za przeprowadzenie wdrożeń nowych kontraktów technicznych oraz uczestniczenie w procesach due diligence w tym zakresie

  • Prowadzenie i udział w procesach doskonalenia i optymalizacji między innymi w zakresie planowania, restrukturyzacji istniejących obiektów i procesów pod kątem technicznym

  • Monitorowanie rynku i poszukiwanie nowoczesnych narzędzi i rozwiązań

  • Ścisła współpraca z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Wiedza z zakresu instalacji budynkowych (np. HVAC, Elektryka, Ppoż)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku związanym z administracją budynku

  • Doświadczenie w budżetowaniu i kontroli budżetu

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP Gr. I, II, III

  • Doświadczenie w pracy operacyjnej w zakresie obsługi nieruchomości biurowych lub produkcyjnych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Ambitną rolę dającą możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw

  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Realne możliwości rozwoju i nabywania nowych kompetencji

  • Pracę w systemie hybrydowym (3 dni stacjonarne, 2 dni zdalne)

  • Nowoczesne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Odpowiedzialne stanowisko z możliwością wpływania na rozwój i budowanie strategii firmy