Praca - Specjalista ds. Multimediów

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY
Specjalista ds. Multimediów
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. R/36R24/WCH
Zakres obowiązków:
DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO:

  • Koordynacja przeglądów okresowych wg harmonogramu oraz systematyczny przegląd i konserwacja projektorów multimedialnych oraz kontrola sprawności pozostałego sprzętu AV będących wyposażeniem sal wykładowych i konferencyjnych uczelni

  • Koordynacja napraw sprzętu mobilnego (np. projektory multimedialne) oraz sprzętu AV wraz z okablowaniem w salach uczelni

  • Wydawanie ekspertyz technicznych dotyczących sprzętu multimedialnego oraz doradztwo przy zakupie nowego sprzętu AV

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzętu AV

  • Tworzenie dokumentacji do istniejących systemów AV

  • Projektowanie nowych układów AV

  • Opracowywanie dokumentacji przetargowej w zakresie specyfikacji wymagań zamówień

  • Nadzór bezpośredni nad realizacją zadań obsługi technicznej dotyczącej rozwiązań i urządzeń multimedialnych, stanowiących wyposażenie sal wykładowych i seminaryjnych, realizowanych bezpośrednio przez pracowników sekcji;

  • Techniczne zabezpieczenie wydarzeń organizowanych przez GUMed

  • Mile widziana umiejętność programowania systemów AV

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi serwis techniczny

Wymagania:
OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Znajomość branży AV (między innymi urządzenia multimedialne, nagłaśniające, wideokonferencyjne, systemy automatyki)

  • Wykształcenie w kierunku technicznym

  • Doświadczenie w zakresie zbieżnym z zadaniami na stanowisku specjalisty ds. multimediów

  • Dobrej organizacji pracy, sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków

  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości

  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę

  • Możliwość podnoszenia kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach

  • Pracę w jedynej uczelni medycznej posiadającej status uczelni badawczej

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych