Praca - Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393380
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dajar Sp. z o.o.
Szwaczka / Pakowacz / Napełniacz
miejsce pracy: Koszalin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • wypełnianie poszewek pianką, foliowanie-pakowanie poduszek

  • praca akordowa

  • system pracy 2/3 zmiany

  • współpraca z działami produkcji

  • realizacja innych powierzonych zadań

Wymagania:
Wymagania:

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • zdolność wykonywania powtarzanych czynności przez długi okres czasu

  • dyspozycyjność

  • mile widziana umiejętność szycia i obsługa maszyn szwalniczych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku branżowym

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • dopłatę do ubezpieczenia prywatnego

  • miłą atmosferę w pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego