Praca - Pracownik sklepu internetowego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393355
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
EWT Truck & Trailer
Pracownik sklepu internetowego
miejsce pracy: Ołtarzew /mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace

  • Koordynacja obsługi zamówień

  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym

  • Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych

  • Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na takim samym lub pokrewnym stanowisku minimum 1 rok

  • Podstawowa wiedza z zakresu HTML, CSS

  • Praktyczna znajomość platformy sprzedażowej Allegro

  • Praktyczna wiedza na temat e-commerce oraz marketingu internetowego

  • Wysoka orientacja na realizację celów

  • Doświadczenie w pracy na systemie Baselinker

  • Doświadczenie w sprzedaży na Amazon

  • Doświadczenie w budowaniu marki

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę w najwyższych standardach w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu

  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań

  • Prywatną Opiekę medyczną oraz preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie

  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych

  • System płatnych poleceń pracowniczych

  • Strzeżony parking pracowniczy