Praca - Project Manager / Kierownik Projektu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393311
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
RENA Polska Sp. z o.o.
Project Manager / Kierownik Projektu
miejsce pracy: Wykroty, 20 km od granicy niemieckiej/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Planowanie, zarządzanie i organizacja projektami w dziale przygotowania produkcji (AV)

  • Zarządzanie ryzykiem

  • Monitorowanie postępu prac i reagowanie na wszelkie odchylenia od zaplanowanych kosztów i ram czasowych

  • Kontrola wskaźników KPI w tym jakość, performance, rentowność

  • Nadzór na postępem prac projektów w dziale przygotowania produkcji (AV)

  • Kontakt i współpraca z klientami

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczne umiejętności prowadzenia projektów

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i analizowania dokumentów technicznych

  • Dobra znajomość programu Excel, znajomość systemu ERP, mile widziany ABAS

  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczność, samodzielność, zaangażowanie w pracę

  • Znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego - warunek konieczny

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dopłata do dojazdów

  • Przyjazne warunki pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Krótsze piątki