Praca - Palacz / Operator kotłów grzewczych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393299
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
VMG KONSTANTYNOW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Palacz / Operator kotłów grzewczych
miejsce pracy: Konstantynów Łódzki/łódzkie
Zakres obowiązków:
Wymiar pracy: Pełny etat (tryb 4 brygadowy)

Do głównych zadań należeć będzie:

  • Kontrolowanie stanu technicznego kotłów oraz urządzeń pomocniczych

  • Prowadzenie rejestru odczytów z przyrządów pomiarowych

  • Bieżący nadzór nad pracą kotłów i osprzętem (ruszt, śluzy, sklepienia, rębaki, redlery, cyklony, kubełki)

  • Nadzór i uzupełnienie poziomu paliwa dla kotłów w tym dla produkcji brykietu

  • Czyszczenie pieców (ze względów bezpieczeństwa w 2 osoby)

  • Pomoc w serwisie kotłów (sterowanie pracy kotłów, monitorowanie ciśnienia)

  • Prace porządkowe: rębaki (wewnątrz zabudowy), redlery, kubełki, okolice warsztatu, kotłownia

  • Utrzymanie pełnej sprawności sprzętu

  • Zgłaszanie usterek przełożonemu

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Wykształcenie minimum średnie / techniczne

  • Umiejętność pracy w zespole pod presja czasu

  • Świadectwo kwalifikacyjne E grupa 2

  • Uprawnienia do obsługi kotłów wodnych na paliwa stałe - umożliwiamy szkolenie

  • Uprawnienia do obsługi sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi - umożliwiamy szkolenie

  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin w trybie 4 brygadowym

  • Uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi - umożliwiamy szkolenie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Bogaty kompleks świadczeń

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Posiłki w stołówce za złotówkę

  • Profesjonalne wprowadzenie i przygotowanie

  • Bezpieczne i higieniczne warunki pracy

  • Zapewniamy narzędzia pracy oraz odzież i obuwie ochronne

  • Wspieramy naszych pracowników w zaspokajaniu potrzeb socjalnych