Praca - Technolog Odzieży

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393218
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Technolog Odzieży
miejsce pracy: Konstantynów Łódzki/łódzkie
Zakres obowiązków:

  • Dostosowywanie technik produkcyjnych,

  • Zarządzanie i sprawdzanie wzorców oraz surowców,

  • Kontakt z dostawcami od początku do końca produkcji,

  • Nadzór nad jakością i terminowością produkcji,

  • Ostatnia kontrola gotowego produktu,

  • Wsparcie przy zakupach i nadzór nad tym procesem,

  • Podróże służbowe do fabryk,

  • Praca z producentami w Chinach.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie w dziedzinie technologii ubioru bądź projektowania ubioru,

  • Dobra znajomość tkanin, ich obróbki i dopasowania,

  • Wiedza o metodach produkcji odzieży,

  • Bardzo dobra znajomość angielskiego,

  • Język Niemiecki - mile widziany,

  • Umiejętność obsługi komputera, głównie pakietu MS Office i Excela.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Ubezpieczenie na życie.