Praca - Elektryk Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393212
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ERG S.A.
Elektryk Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Zakres obowiązków:
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz maszyn pakujących zgodnie z harmonogramem

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn

  • Wykonywanie przeglądów rozdzielni i wewnętrznych sieci energetycznej oraz wykonywanie czynności ruchowych systemu zasilania elektrycznego zakładu

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części zamienne

  • Raportowanie wykonanych przeglądów, konserwacji oraz napraw w systemie komputerowym

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie napraw maszyn i urządzeń

Wymagania:
NASZ WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe, średnie techniczne mile widziane

  • Znajomość zagadnień z zakresu: elektryki, automatyki, energetyki

  • Uprawnienia SEP G1E do 1kV, powyżej 1 kV – mile widziane

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z osiąganymi wynikami

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Możliwość stałego rozwoju i poszerzenia doświadczenia zawodowego

  • Świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, prezenty na Mikołaja dla dzieci, dodatek finansowy na święta Bożego Narodzenia i Wielkanoc)

  • Opieka medyczna LUXMED