Praca - Młodszy Operator Techniczny / Młodsza Operatorka Techniczna

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393204
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
POLPHARMA S.A.
Młodszy Operator Techniczny / Młodsza Operatorka Techniczna
miejsce pracy: Starogard Gdański/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Obsługa i przezbrojenie urządzeń produkcyjnych zgodnie z obowiązującą dokumentacją

  • Dbałość o zachowanie standardów GMP i BHP oraz identyfikacja potencjalnych zagrożeń

  • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, poprzez bieżący nadzór nad eksploatacją maszyn oraz zgłaszanie wszelkich uszkodzeń, awarii i nieprawidłowości

  • Wykonywanie konserwacji maszyn zgodnie z obowiązującą dokumentacją

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne

  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze i przezbrajaniu maszyn w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki ogólnej, automatyki oraz czytania dokumentacji technicznej (dodatkowy atut kandydata)

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym 24/7)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport

  • Premia okolicznościowa

  • Paczki świąteczne dla dzieci

  • Jeden dodatkowy dzień wolny

  • Program emerytalny