Praca - Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393175
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Green Basket Sp. z o. o.
Specjalista ds. Analiz Power BI i Excel
miejsce pracy: Szczecin, ul. Floriana Krygiera 1/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za analizę danych operacyjnych i finansowych firmy oraz przygotowywanie bieżących raportów i analiz. Forma współpracy najlepiej B2B, jest to oferta na ¼ etatu i tylko takich kandydatów poszukujemy.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel

  • umiejętności tworzenia raportów i wizualizacji danych w systemach business intelligence takich jak Power BI

  • nastawienie na realizację celów i szukanie rozwiązań

  • samodzielność w działaniu

  • wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć podjęcia współpracy na ¼ etatu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w miłej atmosferze

  • niezbędne narzędzia pracy

  • współpraca B2B