Praca - Specjalista ds. Gwarancji

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
NES Global Talent
Specjalista ds. Gwarancji
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych zrealizowanych inwestycji zgodnie z wymaganym czasem reakcji;

  • Weryfikacja zasadności zgłoszonych usterek oraz przydział wg odpowiedzialności na podwykonawców;

  • Prowadzenie korespondencji oraz konsultacje telefoniczne z inwestorami oraz podwykonawcami;

  • Organizowanie wizji lokalnych z podwykonawcami i administracją budynku;

  • Współpraca z kierownikami budów i robót danych inwestycji;

  • Współpraca z siecią serwisantów zewnętrznych/podwykonawców;

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji serwisowej i usterkowej potwierdzającej jakość i terminowość usuwania usterek oraz wykonania serwisów;

  • Organizowanie zastępczego wykonawstwa zgłoszonych usterek oraz prowadzenie roszczeń względem podwykonawców;

  • Uczestniczenie w przeglądach gwarancyjnych;

  • Nadzór nad prawidłowym i terminowym usuwaniem zgłoszonych usterek;

  • Prowadzenie harmonogramu serwisowego oraz rejestru usterek;

  • Raportowanie na potrzeby przełożonych i Zarządu

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub technikum budowlane;

  • Umiejętność diagnozowania usterek (pełnobranżowa!);

  • Umiejętność ustalania przyczyn występowania usterek i szacowanie kosztów ich usunięcia;

  • Doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub kilkuletnie;

  • Doświadczenie w pracy związanej z nadzorowaniem robót na budowie;

  • Doświadczenie w pracy w serwisie gwarancyjnym na tożsamym stanowisku  - mile widziane minimum 2 lata;

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego, PZP i WT;

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu, decyzyjność;

  • Otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Zdolności negocjacyjne i asertywność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Auto służbowe do użytku prywatnego

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne

  • Bonusy i premie

  • Możliwość rozwoju i szkoleń