Praca - Tester Oprogramowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393002
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Asseco Data Systems S.A.
Tester Oprogramowania
miejsce pracy: Szczecin/zachodniopomorskie
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • rozwijanie testów automatycznych,

  • przygotowywanie danych testowych,

  • wykrywanie i zgłaszanie defektów,

  • tworzenie testów automatycznych usług udostępniających API,

  • tworzenie testów automatycznych warstwy frontend (GUI),

  • współudział w rozwijaniu środowisk testowych,

  • kreatywne myślenie, współtworzenie rozwiązania, dbanie o atmosferę w zespole, rozwój własny.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • minimum rok doświadczenia na stanowisku testera,

  • mile widziana znajomość języka angielski,

  • znajomość metod wytwarzania oprogramowania,

  • umiejętność planowania i implementacji testów,

  • doświadczenie w automatyzacji testów (backend - Postman, frontend - Selenium),

  • doświadczenie w testowaniu manualnym (web, API),

  • stack technologiczny: Java, Angular, PostgreSQL,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • komunikatywność,

  • praca w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka programowania Java,

  • znajomość zagadnień PKI i bezpieczeństwa,

  • znajomość koncepcji baz danych (SQL),

  • doświadczenie z narzędziami takimi jak: JMeter, Cucumber,

  • certyfikat/znajomość Sylabusa ISTQB.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Boxy powitalne dla nowych pracowników

  • Dostęp do zaawansowanych technologii

  • Praca w największej spółce IT

  • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE)

  • Dofinansowanie okularów

  • Drużyna Asseco Active Team

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta Multisport

  • Playroomy

  • Owocowe poniedziałki

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru itp.

  • Spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie wypoczynku