Praca - Elektryk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392988
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
IMS GmbH
Elektryk
miejsce pracy: Niemcy, Hamburg/Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych;

  • Podłączanie i naprawa włączników, przełączników elektrycznych, gniazd wtykowych i oświetlenia;

  • Prace budowlane;

  • Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych;

  • Rozprowadzanie kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania;

  • Montowanie szaf sterowniczych;

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych, konserwacja, renowacja oraz montaż urządzeń sterowniczych.

Wymagania:
Mile widziane:

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w zawodzie elektryka;

  • Dokumenty potwierdzające kwalifikacje w zawodzie;

  • Podstawowa / komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

  • Prawo jazdy i własny samochód na dojazd do pracy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Praca na pełen etat, niemiecka umowa o pracę, długoterminowe projekty w całych Niemczech.

Stawki (w zależności od doświadczenia):

  • Od 15.00 € brutto za godzinę pracy;

  • Dieta od 45-60 € netto za dzień pracy.

Dodatkowo:

  • Pełne niemieckie ubezpieczenie zdrowotne;

  • Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe) z dostępem do kuchni i Internetu;

  • Nowe wyposażenie ochronne (ubranie, buty, kask i inne akcesoria);

  • 25 dni urlopu w roku + system Zeitkonta;

  • Dodatki za nadgodziny (25%);

  • Weihnachtsgeld, Urlaubsgeld (premie świąteczne, urlopowe);

  • 200 € premii za polecenie nowego pracownika;

  • Opiekę polskich koordynatorów na czas zatrudnienia;

  • Indywidualny termin wyjazdu, dostosowany do potrzeb pracownika;

  • Długoterminową pracę (z możliwymi nadgodzinami);

  • Możliwość pobierania bieżących cotygodniowych zaliczek oraz diet;

  • Pomoc z językiem, np. przy wizytach lekarskich, w sprawach urzędowych, w organizacji Kindergeld.