Praca - Specjalista ds. zarządzania dostępami

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392982
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Specjalista ds. zarządzania dostępami
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Opis pracy:

  • Zarządzanie kontami osób i systemów, w tym tworzenie, przydzielanie, zabezpieczanie i wyłączanie dostępu do szerokiej gamy technologii, takich jak Windows Active Directory, AS400, Unix, Microsoft Exchange i inne niezależne aplikacje.

  • Ochrona wrażliwych danych.

  • Praca samodzielna.

  • Udział w tworzeniu i optymalizacji procedur, dokumentacji oraz innych aspektów wsparcia organizacyjnego.

  • Rozwiązywanie problemów związanych z usługami.

  • Okazjonalna dyżurność w przypadku potrzeb biznesowych.

  • Czasami udział w projektach specjalnych lub dodatkowych zadaniach.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub odpowiednie doświadczenie w branży tożsamości i zarządzania dostępem.

  • Znajomość Windows/Active Directory w tym zarządzania użytkownikami, grupami i obiektami oraz strukturą jednostek organizacyjnych.

  • Zrozumienie obsługi MS Exchange/Skrzynki Pocztowej i zarządzania dostępem, uprawnienia NTFS i rozproszone systemy plików.

  • Umiejętność pracy z Powershell i skryptami.

  • Znajomość obsługi ServiceNow (incydenty i żądania), pakietu MS Office.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne.

  • Znajomość Azure i zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Świadczenia pracownicze;

  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.