Praca - Mechanik z ekspertyzą w zakresie złączy Ermeto oraz systemów hydraulicznych

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
JKS A/S
Mechanik z ekspertyzą w zakresie złączy Ermeto oraz systemów hydraulicznych
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie problemów z układami hydraulicznymi i określanie odpowiednich rozwiązań naprawczych lub konserwacyjnych.

  • Instalowanie, montowanie i testowanie systemów i komponentów hydraulicznych, w tym złączy Ermeto.

  • Wykonywanie regularnych zadań konserwacyjnych na sprzęcie hydraulicznym, aby zapewnić optymalną wydajność i trwałość.

  • Rozwiązywanie problemów i naprawa pomp, silników, cylindrów, zaworów i innych komponentów hydraulicznych.

  • Interpretacja schematów hydraulicznych i dokumentacji technicznej w celu wsparcia działań naprawczych i rozwiązywania problemów.

  • Współpraca z innymi mechanikami i technikami w celu efektywnego realizowania projektów i zadań.

  • Przestrzeganie protokołów i procedur bezpieczeństwa w celu zapobiegania wypadkom i urazom

Wymagania:
Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie jako mechanik specjalizujący się w systemach hydraulicznych i złączach Ermeto.

  • Dogłębna znajomość zasad, komponentów i systemów hydraulicznych.

  • Znajomość czytania schematów hydraulicznych i podręczników technicznych.

  • Silne umiejętności diagnostyczne i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność skutecznego i bezpiecznego korzystania z narzędzi ręcznych i elektrycznych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Skrupulatność i zdolność do samodzielnej pracy lub pracy w zespole.

  • Wytrzymałość fizyczna i zdolność do podnoszenia ciężkich przedmiotów oraz pracy w różnych środowiskach.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie przez duńską agencje pracy.

  • Pracę tymczasową na duńskich warunkach.

  • Możliwość długoterminowej współpracy.

  • Wyplata co 2 tygodnie (tygodnie parzyste).

  • Urlopowe 12,5%.

  • SH

  • Składki emerytalne

  • Zapewniamy opiekę administracyjna: karta podatkowa, ubezpieczenie.

  • Wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy.