Praca - Elektryk Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392973
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GAMET Sp. z o.o.
Elektryk Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Toruń/kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Toruniu

Zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy oraz prace remontowo-konserwacyjne maszyn, urządzeń oraz instalacji elektrycznych

  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów

Wymagania:
Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe (elektryka, automatyka, elektroenergetyka, elektromechanika, mechatronika)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale utrzymania ruchu)

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy/instalacje elektryczne, rysunki techniczne itp.)

  • posiadanie uprawnień elektrycznych (do 1 kV) oraz SEP G1 eksploatacja

  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)

  • bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków na terenie Torunia

  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników