Praca - Specjalista ds. zarządzania kryzysowego

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392968
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Specjalista ds. zarządzania kryzysowego
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Twoja rola:

  • Będziesz pierwszym punktem kontaktu, zapewniając wsparcie dla zespołu przez telefon i e-mail.

  • Zarządzaj incydentami globalnie, włączając w to systemy powiadamiania awaryjnego.

  • Uczestnicz w systemie zmianowym 24/7/365, włączając święta.

  • Twórz oceny ryzyka i raporty dla działów i interesariuszy.

  • W razie potrzeby organizuj koordynowane rozmowy w kontekście zarządzania incydentami.

  • Monitoruj źródła informacyjne w celu identyfikacji ryzyka dla firmy.

  • Dostarczaj dane kwantytatywne wspomagające rozwój programu.

  • Rozwijaj metody analityczne dla danych wymagających weryfikacji.

  • Wspomagaj w rozwoju polityk, procedur i protokołów w zarządzaniu ryzykiem.

  • Współpracuj z menedżerami w zakresie bezpieczeństwa i partnerstwami publiczno-prywatnymi.

Wymagania:
Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na odpowiednich stanowiskach.

  • Biegła znajomość angielskiego.

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.

  • Doświadczenie analityczne w bezpieczeństwie.

  • Samodzielność, zdolności decyzyjne i silne zarządzanie interesariuszami.

  • Zdolność do pracy pod presją i z wieloma priorytetami.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Świadczenia pracownicze;

  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.