Praca - Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392963
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Medicover Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Obsługi Stron Internetowych
miejsce pracy: Warszawa, al. Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie zespołu w utrzymaniu i rozwoju stron internetowych w oparciu o HTML, CSS w platformach Wordpress, Edito itp

  • Obsługa wizytówek Centrów Medycznych w Google My Business i odpowiadanie na opinie klientów

  • Analiza statystyk i wyników powierzonych pod opiekę stron internetowych

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi interesariuszami strony (m.in. marketing, sprzedaż, obsługa klienta, HR)

Brzmi to dla Ciebie interesująco i rozwojowo? Aplikuj na zdrowie!
Wymagania:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Zainteresowanie branżą digital

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Aktywne szukanie rozwiązań i inicjatywa w działaniu, skrupulatność

  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu własnej strony internetowej, staże lub praktyki w digitalu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (min. 30 h tygodniowo)

  • Praca w systemie hybrydowym (50/50)

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie – z nami wszystkiego się nauczysz

  • MediHero – u nas poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie. Nie każdy nasz pracownik nosi pelerynę, ale praca każdego ma istotny wpływ na rozwój firmy, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi

  • nieSamaPracąCzłowiekŻyje – po pracy możesz zaangażować się w wiele inicjatyw, w tym np. wolontariat Fundacji Medicover lub jeśli grasz na instrumencie dołączyć do MediCover Band i poczuć się jak gwiazda rocka

  • Z nami #siegaszWyżej - poza licznymi szkoleniami oraz programami rozwojowymi, od 1 dnia pracy masz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych

  • Jeśli Twoim marzeniem jest, aby w piątkowe popołudnie #wsiąśćDoPociaguBylejakiego i spędzić weekend poza miastem to 10 minut spacerkiem dzieli Cię od jego spełnienia (nasze nowo wyremontowane biuro mieści się w okolicy Dworca Zachodniego)

  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • prywatną opiekę stomatologiczną

  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”