Praca - Ślusarz Narzędziowy

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Willson & Brown Sp. z o.o.
Ślusarz Narzędziowy
miejsce pracy: Warszawa, Włochy/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Montaż i przygotowanie form do pracy

  • Montaż, pasowanie, polerowanie elementów form wtryskowych

  • Udział w próbach form wtryskowych i dokonywanie koniecznych poprawek

  • Naprawę form wtryskowych z wykorzystaniem dostępnych zasobów

  • Diagnostykę i identyfikację uszkodzeń narzędzi

  • Raportowanie pracy

Wymagania:
Od idealnego kandydata / kandydatki oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego

  • Biegłej znajomości rysunku technicznego

  • Min. 1 - letniego doświadczenia w produkcji i regenerowaniu form

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy  na obrabiarkach (tokarka, szlifierka)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Finansowanie nauki j. angielskiego lub niemieckiego na platformie eTutor

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowania do pakietu sportowego