Praca - Monter sieci trakcyjnej

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Monter sieci trakcyjnej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 2024/051
Zakres obowiązków:
Będziesz odpowiadać za:

  • przeglądy, naprawę, konserwację sieci trakcyjnej i jej urządzeń,

  • remonty kapitalne sieci trakcyjnej,

  • pogotowie sieci trakcyjnej i instalacji trakcyjnych

Wymagania:
Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • praca w systemie trzyzmianowym, w godzinach: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00 od poniedziałku do niedzieli z zachowaniem tygodniowej normy czasu pracy,

  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,

  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i karnetu sportowego,

  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),

  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,

  • inne benefity, jak np.: możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i studiów, bezpłatny dostęp do nauka języka angielskiego i niemieckiego na platformie eTutor, konsultacje psychologiczne.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego technicznego (preferowane kierunki: elektronika, elektryczne, mechaniczne, pokrewne kierunki elektryczno-mechaniczne),

  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowiskach typu: elektromonter, elektronik, monter urządzeń lub linii elektroenergetycznych, elektromechanik, monter konstrukcji i urządzeń, automatyk lub ukończonych praktyk zawodowych w trakcie nauki (dotyczy absolwentów do 2 lat od ukończenia szkoły),

  • umiejętności czytania i analizowania dokumentacji technicznej (instrukcje obsługi, dokumentacja projektowa itp.),

  • posiadania uprawnień SEP -1 eksploatacja,

  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • sumienności i odpowiedzialności za wykonywane obowiązki

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat.B.