Praca - Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392921
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
LUX MED Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista ds. Analiz i Raportowania
miejsce pracy: Warszawa, ul. Szamocka 6/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Praca w Szpitalu LUX MED Onkologia​ ul. Szamocka 6, 01-748 Warszawa.

Wymagania:
Twoją rolą będzie:

  • Analiza potrzeb raportowych;

  • Przygotowywanie nowych i modyfikacja istniejących raportów;

  • Utrzymanie źródeł raportowych;

  • Dbanie o jakość zbieranych danych;

  • Współpraca z innymi Działami w ramach bieżących obowiązków i trwających projektów;

  • Wsparcie nowego projektu oraz opieka nad systemem grafikowym (wsparcie użytkowników);

  • Kontakt z dostawcami oprogramowania.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oczekiwania wobec Ciebie:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji;

  • Mile widziana znajomość SQL, Power BI lub Tableau;

  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej;

  • Dokładność, samodzielność oraz umiejętności analityczne.