Praca - Technik Obiektu

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Technik Obiektu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Technika Obiektu będzie odpowiedzialna za:

  • Utrzymanie instalacji budynkowych w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;

  • Przeglądy instalacji budynkowych oraz usuwanie awarii;

  • Tworzenie raportów z inspekcji oraz raportów serwisowych z prac serwisowych i dodatkowych.

Wymagania:
Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil - elektryczne);

  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków;

  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV;

  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, samodzielność;

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym oraz weekendy.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, pakietów sportowych oraz ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.