Praca - Pomocnik Mechanika - Serwis zabudów pojazdów komunalnych

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zoeller Tech Sp. z o.o.
Pomocnik Mechanika - Serwis zabudów pojazdów komunalnych
miejsce pracy: Warszawa, Targówek/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Zakres Twoich obowiązków:

  • wykonywanie prostych prac z zakresu mechaniki

  • pomoc przy pracach serwisowych zabudów pojazdów komunalnych (śmieciarek i zamiatarek)

Wymagania:
Możliwość rozwoju:

  • pogłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki, hydrauliki siłowej lub elektryki

  • awans na samodzielne stanowisko serwisanta

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • chęci rozwoju wiedzy i umiejętności z zakresu mechaniki

  • umiejętności montażu lub naprawy prostych układów mechanicznych

  • podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego

  • praktycznej umiejętność posługiwania się narzędziami i elektronarzędziami

  • gotowości do pracy zmianowej w godzinach 6:00-14:00 oraz 10:00-18:00

  • sumienności, dokładności, umiejętności pracy zespołowej

  • mile widziane wykształcenie o profilu mechanicznym

Zatrudniamy osoby, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe jak również osoby, które posiadają umiejętności w zakresie napraw mechanicznych zabudów pojazdów komunalnych, samochodów, maszyn budowlanych, wózków widłowych lub maszyn rolniczych.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Możemy Ci zaoferować:

  • wynagrodzenie pomiędzy 6000 – 7000 zł brutto uzależnione od doświadczenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i na pełny etat

  • możliwość awansu

  • dofinansowanie do wczasów

  • zapomogę świąteczną

  • dofinansowanie karty Multisport

  • podstawową opiekę medyczną

  • dofinansowanie do wyższych pakietów medycznych

  • możliwość udziału w inicjatywach sportowych lub kulturalnych

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Tak pracujemy w tym dziale:

Nasz zespół serwisowy w Warszawie liczy 13 osób, z czego w warsztacie pracuje 7 serwisantów. Podczas wdrożenia do pracy możesz liczyć na wsparcie doświadczonych współpracowników.
Uczestniczymy w szkoleniach technicznych i produktowych. Rozwijamy umiejętności w dziedzinie elektryki, hydrauliki siłowej i mechaniki. Mamy dostęp do dokumentacji technicznej oraz możliwość konsultacji z inżynierami odpowiedzialnymi za konstrukcję zabudów. Pracujemy na dobrze wyposażonych stanowiskach.
Mamy zapewnioną odzież i środki ochronne zgodnie z najwyższymi standardami BHP.