Praca - Pracownik linii produkcyjnej

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392848
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Tec-Point GmbH
Pracownik linii produkcyjnej
miejsce pracy: Rheda-Wiedenbrück/Zagranica
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Oferujemy pracę dla osób posiadających kwalifikacje i doświadczenie w branży mięsnej ale także dla osób bez doświadczenia(oferujemy przyuczenie i przeszkolenie).

  • Brak przeciwwskazań do pracy z mięsem (alergie, choroby skóry).

  • Brak przeciwwskazań do pracy w chłodniejszych warunkach.

  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, dokładność.

Wymagania:
Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 12,20€ brutto na godzinę plus premie i dodatki za pracę w godzinach nocnych (wynagrodzenie miesięczne od 1600,00 do 3200,00 brutto).

  • Pracę w systemie jedno lub dwu zmianowym, 7-9 godzin dziennie, 5-6 dni w tygodniu.

  • Pierwsza umowa o pracę jest na czas określony, po dwóch latach pracy umowa na czas nieokreślony. Oferujemy urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni i przynajmniej 40- to godzinny tygodniowy czas pracy.

  • Pracodawca oferuje zakwaterowanie, koszt zakwaterowania wynosi 254,00€.

  • Dla małżeństw i par oferujemy wspólne zakwaterowanie.

  • Dotowana kantyna, koszt pełnowartościowego posiłku od 2,50€ do 3,50€.

  • Od dochodów uzyskanych w Niemczech jest odprowadzany podatek. Na koniec roku możliwość rozliczenia się z podatku i możliwość zwrotu części zapłaconego podatku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie i województwa sąsiednie

Biuro: Komorniki, ul. Krzysztofa Kolumba 15

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych, silników przemysłowych i agregatów prądotwórczych;

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, tel. komórkowy;

  • Spotkania integracyjne, szkolenia;

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego;

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.;

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.