Praca - Technik Elektryk (Elektronik / Mechatronik / Elektromonter)

szukaj
Oferta z dnia: 14 kwiecień 2024
poleć znajomemu
OMS Connect GmbH
Technik Elektryk (Elektronik / Mechatronik / Elektromonter)
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Twoja kariera w OMS Prüfservice:

  • Praca w firmie OMS Prüfservice polega na sprawdzeniu pod kontem bezpieczeństwa sprzętu elektrycznego. Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie kontrola sprzętu w biurach, szkołach i innych pomieszczeniach u naszych Klientów na terenie danego miasta w Niemczech.

Twoja zadania jako Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter:

  • Kontrola sprzętu typu: sprzęt biurowy, maszyny, złącza, kable

  • Wykonywanie podstawowych pomiarów przy użyciu miernika

  • Dojazd do klienta z biura firmy samochodem służbowym

Wymagania:
Twoja kwalifikacje jako Technik Elektryk/ Elektronik/ Mechatronik/ Elektromonter:

  • Wykształcenie zawodowe (wymagane): technik elektronik, elektryk, elektryk budowlany, mechatronik, technik radiowo-telewizyjny

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckego lub angielskiego

  • Podstawowe doświadczenie w elektryce lub elektronice

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Twoje benfity w OMS Prüfservice:

  • Umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

  • 30 dni urlopu, pełne składki zdrowotne

  • Wynagrodzenie: 16 - 19 euro brutto na godzinę

  • Całodobowe ubezpieczenie od wypadków

  • Premia kwartalna za efektywność 200-500 euro

  • Bezpłatny kurs języka niemieckiego

  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty

  • Dojazd do Klienta samochodem służbowym – płatne od pierwszej godziny pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na lidera zespołu

  • Darmowe szkolenia techniczne i wprowadzające

  • Organizacja mieszkania na pierwsze miesiące w Niemczech

  • Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec (kilometrówka lub zwrot za bilet)

Twoje dodatkowe benfity w OMS Prüfservice:

  • Platforma benefitowa: zniżki do sklepów (sportowych, turystycznych, motoryzacyjnych)

  • Dotacje na prywatne pojazdy - samochody i rowery (modele elektryczne lub spalinowe)

  • Dotacje na przedszkola dla dzieci

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie dodatkowych uprawnień - w całości opłaconych przez pracodawcę

  • Zakładowy system emerytalny/świadczeń pracowniczych

  • Fundusz oszczędnościowy

  • Pakiet startowy: ubranie robocze oraz narzędzia

  • Kawa, herbata, woda, owoce, słodycze na dobry początek dnia :)

Tego możesz się spodziewać w OMS Prüfserive:

  • OMS Prüfservice GmbH jest dostawcą usług w zakresie testów bezpieczeństwa elektrycznego. Naszym celem jest uczynienie miejsc pracy w Niemczech jeszcze bezpieczniejszymi. Stawiamy duży nacisk na elastyczność, jakość i innowacje, aby móc zapewnić pracownikom i klientom perspektywę, w której wszyscy mogą czuć się bezpiecznie. Nagroda Great Place to Work 2019 potwierdza nasze uznanie dla pracowników oraz pozytywny rozwój OMS Prüfservice GmbH. Dołącz do naszego zespołu - już około 300 techników podziela naszą wizję