Praca - Pomocnik ocynkowni - trawersowanie

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392366
szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
Pomocnik ocynkowni - trawersowanie
miejsce pracy: Würzburg/Zagranica
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy)

Wymagania:
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Powtarzalne prace pomocnicze w ocynkowni

  • Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach

  • Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu

  • Inne proste i powtarzalne prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA:

  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracach w ocynkowni

  • Mile widziane pracownicy mobilni (własny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy)

  • Mile widziane osoby z uprawnieniami do obsługi wózka jezdniowego - dodatkowy (nieobowiązkowy) atut

  • Znajomość języka niem. będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności manualne

  • Dokładność i niezawodność

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Polsko-niemiecka umowę o pracę na pełny etat (+ możliwość regularnych nadgodzin) – docelowo stała współpraca lub możliwość przejścia z umowy agencyjnej na zatrudnienie bezpośrednio w firmie produkcyjnej

  • Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne), podatek od 1 dnia odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego (Agencja oferuje również pomoc w rocznym rozliczeniu i odzyskaniu znacznej części podatku dochodowego)

  • Stawki godzinowe: od 14.40 do 15,05 EUR/godz.

  • Od maja 2024 podwyżka stawek podstawowych: od 14,87 EUR do 15,50 EUR/godz.

  • Średnie zarobki netto (na rękę) ok. 1.800-2.100 EUR

  • Możliwa duża ilość nadgodzin - możliwe zarobki w wysokości nawet do 2.300 EUR na rękę!

  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych +25% (rozliczane tygodniowo)

  • Premie wakacyjne oraz świąteczne

  • Płatna dni świąteczne wolne od pracy

  • Urlop wypoczynkowy w wyższym wymiarze 30 dni!

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w doświadczonym zespole