Praca - Inżynier ds. Inwestycji Maszynowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392294
szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Dijo Baking Sp. z o.o.
Inżynier ds. Inwestycji Maszynowych
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji technicznych do wprowadzenia zmian w obszarze linii produkcyjnych.

  • Opracowanie koncepcji technicznych nowego wyposażenia oraz planowanie zamówień tego wyposażenia.

  • Wnioskowanie o modernizacje stanowisk produkcyjnych w funkcji poprawy efektywności, wydajności lub obniżenia kosztu wytwarzania.

  • Reprezentowanie zakładu wobec dostawców technicznych w zakresie pozyskiwania ofert i dokonywania uzgodnień rozwiązań technicznych.

  • Dokonywanie analiz i walidacji proponowanych rozwiązań technicznych oraz opracowywanie na tej podstawie rekomendacji służącej do podejmowania decyzji.

  • Udział w zespołach projektowych – odpowiedzialności za realizacje zadań w części technologicznej.

  • Współpraca w przygotowywaniu umów, kontraktów, porozumień związanych z działalnością inwestycyjną i remontową oraz kontrola ich realizacji.

  • Przygotowanie i nadzorowanie dokumentacji technicznej w zakresie wykonywanych projektów

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe o profilu technicznym;

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

  • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

  • Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad;

  • Umiejętność poszukiwania i analizowania danych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji;

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + premie;

  • Płatny system poleceń pracowniczych;

  • Profesjonalny system szkoleń wdrożeniowych;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Opiekę medyczną Luxmed;

  • Ubezpieczenie grupowe Open Life;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;

  • Imprezy integracyjne i wyjazdy;

  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych (angielski oraz niemiecki);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie;