Praca - Mechanik utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ECOL Sp. z o.o.
Mechanik utrzymania ruchu
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • wykonywanie serwisów i przeglądów maszyn produkcyjnych,

  • prace ślusarskie i mechaniczne,

  • usuwanie awarii,

  • zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn,

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień,

  • raportowanie prac w systemie informatycznym,

  • przygotowywanie instrukcji pracy.

Wymagania:
Oczekiwana wobec kandydata:

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,

  • umiejętność czytania i analizowania schematów pneumatycznych i hydraulicznych,

  • mile widziane uprawnienia G1, G2, G3,

  • prawo jazdy kat. B.

  • zdolności manualne i szybkość w działaniu,

  • samodzielność i operatywność w działaniu,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,

  • system pracy jednozmianowy,

  • otrzymasz narzędzia do wykonania swoich obowiązków,

  • premie i nagrody,

  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,

  • program poleceń pracowniczych,

  • możliwość zgłoszenia gotowości do pracy nadgodzinach,

  • finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie,

  • prywatna opiekę medyczną,

  • dostęp do pracowniczego programu emerytalnego,

  • kartę MultiSport,

  • podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX,

  • bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.