Praca - Inżynier procesu ds. nowych uruchomień – branża automotive z j. angielskim

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392238
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
AAS sp. z o.o.
Inżynier procesu ds. nowych uruchomień – branża automotive z j. angielskim
miejsce pracy: Siemianowice Śląskie/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Realizacja powierzonych projektów zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi;

  • Nadzorowanie wdrożeń nowych narzędzi i oprzyrządowania;

  • Organizowanie i nadzorowanie przeprowadzanych testów dla nowych uruchomień;

  • Udział w procesie APQP, zatwierdzanie nowych wyrobów, procesów;

  • Prowadzenie, nadzór i analiza badania zdolności maszyn i procesu;

  • Opracowywanie, doskonalenie i zarządzanie planami kontroli oraz powiązanej dokumentacji jakościowej dla procesu produkcyjnego;

  • Wspieranie ciągłego doskonalenia, usprawnianie procedur dla nowych uruchomień;

  • Udział w grupach roboczych (FMEA, Problem Solving);

  • Raportowanie statusu projektu;

  • Współpraca z komórkami centralnymi w zakresie wdrażanych projektów;

  • Gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży Automotive – znajomość charakterystycznych dla tej branży narzędzi i norm jakościowych ISO TS, APQP, PPAP, FMEA etc.;

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z dostawcami oraz Klientami z zagranicy;

  • Duża samodzielność w działaniu;

  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing, FMEA, SPC, MSA, PPAP, APQP; VDA.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem, począwszy od analizy dokumentacji do momentu uruchomienia produkcji.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferowane:

  • Umowa o pracę z fabryką typu greenfield;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w systemie 1 zmianowym (elastyczna możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 8.30);

  • Możliwość delegacji zagranicznych;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Realną szansę na wyniki i funkcjonowanie firmy;

  • Ciekawe projekty;

  • Duże możliwości rozwoju;

  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie dodatkowe NNW, prywatna opieka medyczna, dodatek wakacyjny w wysokości 2 tys. zł brutto);

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami i procesami;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z topowymi Klientami;

  • Otwartość na nowe rozwiązania.