Praca - Pracownik Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392112
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
DOLMEB Sp. z o.o.
Pracownik Produkcji
miejsce pracy: Świdnica, ul. Stalowa 25/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)
Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00
System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowanie elementów do procesu produkcyjnego,

  • podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • pakowanie gotowych elementów do paczek i kontrola wyrobów gotowych poprzez ocenę jakości zgodnie ze specyfikacją produktu,

  • wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • zdolności manualne,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • umiejętność pracy w grupie.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózek widłowy,

  • doświadczenie w pracy na produkcji jako Operator maszyn.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie płacy zasadniczej + premie,

  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, dofinansowania świąteczne, dofinansowanie wczasów, program rekomendacji pracowników, nieoprocentowane pożyczki pracownicze,

  • możliwości zawodowego rozwoju,

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • ubezpieczenie na życie,

  • zniżki na firmowe produkty i usługi,

  • spotkania integracyjne,

  • preferencyjne pożyczki,

  • parking dla pracowników,

  • dodatkowe świadczenia socjalne,

  • dofinansowanie wypoczynku,

  • dofinansowanie wakacji dzieci,

  • paczki świąteczne,

  • program rekomendacji pracowników,

  • możliwość uzyskania uprawnień,

  • inicjatywy dobroczynne.