Praca - Młodszy inżynier utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Info Marine Sp. z o.o.
Młodszy inżynier utrzymania ruchu
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Przygotowywanie raportów w pierwszym etapie dla analizy

  • Utrzymywanie baz danych (dane pomiarowe, dane techniczne itp.)

  • Wsparcie techniczne klienta

  • Udział w wewnętrznych szkoleniach

Wymagania:
Wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechanika/elektronika/automatyka)

  • Dobra znajomość języka angielskiego - przynajmniej na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego- mile widziane

  • Zdolność szybkiego uczenia się i przyswajania nowej wiedzy

  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość pracy hybrydowej po zakończonym wdrożeniu do pracy

  • Możliwość rozwoju w kierunku analityka utrzymania ruchu

  • Szkolenia wprowadzające do pracy

  • Dofinansowanie do opieki medycznej