Praca - Menedżer ds. Procesów IT

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Gemini Polska Sp. z o.o.
Menedżer ds. Procesów IT
miejsce pracy: Gdańsk/pomorskie
Zakres obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne wdrażanie i zarządzanie procesami IT w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Poszukujemy pracownika, który będzie miała wpływ na sposób funkcjonowania i organizację pracy zespołów pracujących nad ambitnymi zadaniami w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze praktyki.

Twoje zadania:

  • Projektowanie, wdrażanie oraz doskonalenie procesów IT (m.in. IT assests&configuration mgt, Service Level Mgt, change mgt, knowledge mgt),

  • Definiowanie, aktualizowanie oraz raportowanie kluczowych wskaźniki dotyczące efektywności procesów IT,

  • Wsparcie zespołów w trakcie audytów w obszarze IT oraz realizacji zleceń audytowych,

  • Współpraca z innymi zespołami w celu skutecznej implementacji modeli wsparcia dla systemów IT,

  • Koordynacja procesu aktualizacji dokumentacji procesowej m.in. po kątem zgodności z wymogami regulacyjnymi,

  • Budowanie relacji z uczestnikami procesów IT, delegowanie zadania oraz zarządza priorytetami,

  • Dbałość o wysoką jakość komunikacji z interesariuszami,

  • Rozpowszechnianie podejścia procesowego w organizacji.

Wymagania:
Twoje doświadczenie i umiejętności:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Znajomość procesów IT Service Management (Incident Mgt, Problem Mgt, Change Mgt, Configuration Mgt, IT Asset Mgt, Service Level Mgt),

  • Znajomość obsługi narzędzi/platform, takich jak JIRA, Confluence lub podobnych,

  • Znajomość najlepszych praktyk ITIL i zarządzania procesami,

  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,

  • Umiejętność przekazywania wiedzy i budowania relacji z osobami zaangażowanymi w zmianę,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

  • Bardzo dobra umiejętność analitycznego myślenia oraz organizacji pracy,

  • Dodatkowym atutem będzie certyfikat ITIL.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie,

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,

  • Obecność trenera wewnętrznego,

  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji,

  • Możliwość pracy hybrydowej.