Praca - Specjalista ds. Rozwoju Produktu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391887
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Zakłady Drobiarskie KOZIEGŁOWY Sp. z o. o.
Specjalista ds. Rozwoju Produktu
miejsce pracy: Koziegłowy (pow. poznański, gm. Czerwonak), k. Poznania, ul. Piaskowa 3/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

  • opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla nowych produktów

  • wspieranie wdrażania nowych produktów

  • rozwój istniejących produktów i procesów, zgodnie ze strategicznymi planami produkcji i sprzedaży

  • kontrola przebiegu procesów produkcyjno-technologicznych

  • aktualizacja i tworzenie niezbędnej dokumentacji technologicznej

  • przeprowadzanie prób technologicznych

  • tworzenie projektów etykiet produktowych

  • kontakt i współpraca z odbiorcami i dostawcami dodatków w zakresie technologii

Wymagania:
Wymagania:

  • znajomość prawa żywnościowego

  • wiedza w zakresie materiałów pakujących

  • wykształcenie wyższe z obszaru technologii żywności/żywienia lub biotechnologii

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu i prowadzeniu projektów z obszaru R&D

  • umiejętność pracy w zespole oraz umiejętność skutecznej organizacji pracy własnej

  • umiejętność przygotowywania wycen produkcji, przygotowywania specyfikacji technicznych i jakościowych

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej z parkiem technologicznym na miarę XXI wieku

  • możliwość realizacji własnych pomysłów, otwartość i różnorodność wśród współpracowników

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • narzędzia niezbędne do pracy