Praca - Młodszy Technik IT

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2391878
szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Hemmersbach
Młodszy Technik IT
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
ZADANIA:

  • Rozwiązywanie problemów związanych z Microsoft 365, aplikacjami, maszynami wirtualnymi

  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem (Windows, MacOS), instalacjami i sprzętem komputerowym

  • Obsługiwanie urządzeń mobilnych, drukarek, sprzętu konferencyjnego (audio i video)

  • Dbanie o żywotność sprzętu

  • Zarządzanie lokalnym sprzętem oraz zapleczem technicznym

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (minimum B1)

  • 6-12 miesięcy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku (Help Desk, Wsparcie IT itd.)

  • Umiejętność rozwiązywania problemów IT oraz zarządzania sprzętem komputerowym

  • Podstawowa wiedza o sieciach i urządzeniach sieciowych

  • Podstawowa znajomość narzędzi ticketowych (np. ServiceNow) będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.