Praca - Pracownik Działu Technicznego

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Selgros Cash&Carry
Pracownik Działu Technicznego
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TECHNIK Poznań
Zakres obowiązków:

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • nadzór nad eksploatacją wszelkich urządzeń i instalacji w hali sprzedaży,

  • przeprowadzanie kontroli technicznych,

  • wykonywanie napraw, konserwacji, itp.,

  • prowadzenie dokumentacji technicznej,

  • nadzór nad stanem technicznym budynku i terenu zakładu pracy.

Wymagania:

Poszukujemy Osób:

  • posiadających wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym),

  • posiadających uprawnienia SEP do 1Kv,

  • potrafiących dobrze organizować swoją pracę,

  • doświadczonych w pracach serwisowych i remontowo-budowlanych,

  • posiadających umiejętność obsługi komputera - pakiet MS Office,

  • zaangażowanych i zmotywowanych do osiągania jak najwyższych standardów i wyników oraz realizacji określonych celów.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące - otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!