Praca - Mechanik

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
SPACE WORK
Mechanik
miejsce pracy: Gdynia/pomorskie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków

  • obsługa elektronarzędzi (szlifierka, wiertarka, klucze udarowe itp.),

  • obsługa piaskarki i myjki (karcher),

  • praca przy linii wału i steru na statkach i na warsztacie,

  • obsługa suwnicy.

Wymagania:
Wymagania

  • znajomość języka angielskiego (komunikatywny),

  • znajomość języka polskiego (komunikatywna dla osób z zagranicy),

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość zagadnień dotyczących prac mechanicznych (linia wału i steru, stery strumieniowe, wymienniki ciepła, windy kotwiczne, cumownicze, maszyny sterowe),

  • umiejętność obsługi suwnicy,

  • dyspozycyjność, praca w weekendy, praca zmianowa.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie od 30 zł netto,

  • dla osób spoza Trójmiasta pomoc w znalezieniu zakwaterowania.