Praca - Inżynier Jakości

szukaj
Oferta z dnia: 11 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Gestamp Polska Sp. z o.o.
Inżynier Jakości
miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3/dolnośląskie
Zakres obowiązków:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Jakościowy nadzór nad danym obszarem produkcyjnym w procesie tłoczenia.

  • Analizę i rozwiązywanie problemów związanych z jakością wyrobów oraz procesów produkcyjnych.

  • Definiowanie standardów, metod oraz planów kontroli procesu i wyrobu.

  • Komunikowanie się z klientami wew i zew w kwestiach jakościowych.

  • Koordynowanie procesu zatwierdzenia zmian wyrobu u klienta.

  • Analizowanie przyczyn źródłowych niezgodności oraz wdrażanie i nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych.

  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz kalkulacji.

  • Nadzór nad sortowaniem i kontrola kosztów.

  • Zapewnienie zgodności z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością.

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Doświadczenia we współpracy z klientem OEM.

  • Wykształcenia wyższego (preferowane techniczne).

  • Znajomość procesów tłoczenia, zgrzewania, spawania będzie dodatkowym atutem,

  • Wiedzy w zakresie jakościowych standardów przemysłu motoryzacyjnego – normy IATF 16949, VDA 6.3 oraz 6.5,

  • Znajomości podstawowych narzędzi – FMEA, SPC, MSA, PPAP.

  • Metodologicznego rozwiązywania problemów z wykorzystaniem m.in. 8D, Ishikawa, 5Why, Diagram Pareto, Histogram.

  • Biegłej interpretacji rysunku technicznego.

  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole interdyscyplinarnym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet sportowy,

  • Dopłatę do dojazdów do pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dopłatę do wypoczynku.