Praca - Pracownik produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391612
szukaj
Oferta z dnia: 10 kwiecień 2024
poleć znajomemu
IFM ECOLINK
Pracownik produkcji
miejsce pracy: Opole/opolskie
Zakres obowiązków:
Co Ci oferujemy:

  • Stabilną pracę z umową o pracę od samego początku zatrudnienia

  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce na terenie zakładu

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Pracę w systemie trzyzmianowym 22-6 14-22, 6-14,

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze, wsparcie pozostałych pracowników

Wymagania:
Do Twoich obowiązków będzie należała:

  • Praca przy montażu wiązek kablowych (m.in. cięcie kabli mechaniczne, montaż złączy)

  • Kontrola techniczna, jakościowa i wzrokowa wykonywanej pracy, materiałów i komponentów

  • Współpraca z innymi działami produkcyjnymi (inspekcja, test, magazyn)

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Wymagania:

  • Zdolności manualne (praca z małymi elementami – sprawne ręce i dobry wzrok)

  • Wykluczona wada daltonizmu (konieczność rozróżniania kolorów)

  • Umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami