Praca - Kierownik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391529
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Pfeifer & Langen Polska
Kierownik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Miejska Górka/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Jeśli chcesz być odpowiedzialny za:

  • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych instalacji i urządzeń przemysłowych

  • współtworzenie standardów obsługi technicznej w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn oraz urządzeń

  • pełnienie nadzoru w trakcie realizacji zadań remontowych i modernizacyjnych

  • pomiary parametrów procesów technologicznych

  • prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

  • tworzenie instrukcji pracy i procedur

  • optymalizację czasu trwania i sposobu wykonywania prac remontowych i przeglądów technicznych

  • prowadzenie projektów inwestycyjnych

  • przygotowanie umów, SIWZ, zleceń

  • udział w pracach komisji odbiorowych oraz opracowanie harmonogramów ​robót remontowych i modernizacyjnych

Wymagania:
Jeśli posiadasz:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne)

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami

  • znajomość metod i rozwiązań w zakresie diagnostyki i predykcji

  • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

  • znajomość oprogramowania AutoCAD oraz MS Office, a także mile widziane SAP PM i COMOS ​

  • znajomość zasad budowy i stosowania urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym

  • kompetencje z zakresu zarządzania projektami

  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Mamy dla Ciebie:

  • umowę o pracę

  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • szkolenia wprowadzające

  • na stanowisko

  • pakiet socjalny

  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie grupowe