Praca - Pracownik / Instalator - Zabezpieczeń Technicznych

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2391490
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Naftor Sp. z o.o.
Pracownik / Instalator - Zabezpieczeń Technicznych
miejsce pracy: Poznan/wielkopolskie
Zakres obowiązków:

Instalacja i konfiguracja Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV) na terenie całego kraju.

  • Instalacji systemów SSWiN, SKD i CCTV

  • Realizację przeglądów konserwacyjnych oraz serwisów

  • Sporządzenia dokumentacji powykonawczych

Wymagania:

Wymagania:

  • Absolwenci szkół technicznych (profil elektryczny lub elektroniczny)

  • Dyspozycyjność (praca 4 dni w tygodniu)

  • Niekaralność

  • Praktyczna znajomość elektroniki

  • Uprawnienia SEP (będą dodatkowym atutem)

  • Otwartość na wiedzę techniczną i ciągła chęć podnoszenia kwalifikacji.

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność.

  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia

  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne przez wykwalifikowaną kadrę

  • Pełne wsparcie techniczne i merytoryczne przełożonych