Praca - Technolog

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2391484
szukaj
Oferta z dnia: 09 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Telemond Sp z o.o.
Technolog
miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą/lubuskie
Zakres obowiązków:

Czym się będziesz zajmować:

  • Kontrolą i optymalizacją procesów produkcyjnych

  • Wyjaśnianiem problemów i niezgodności technologicznych na produkcji

  • Przeprowadzaniem testów technologicznych

  • Analizą rynku i współpracą przy wyborze nowych maszyn i urządzeń

  • Koordynacją i archiwizacją danych technologicznych i maszynowych

  • Sporządzaniem i aktualizacją dokumentacji w zakresie technologii

  • Ścisłą współpracą z produkcją celem poprawnego odwzorowania procesów produkcyjnych w systemie ERP.

Wymagania:
Jakie wymagania musisz spełniać:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (mile widziane mechanika i budowa maszyn)

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Znajomość programu Autocad

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość MS Office (Excel).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz inne dodatki premiowe

  • Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, paczki na święta, bezzwrotna pomoc w sytuacjach losowych i wiele innych)

  • Szkolenia, nauka języków, podnoszenie kwalifikacji zawodowych

  • Pikniki rodzinne oraz specjalne imprezy dedykowane dla dzieci naszych pracowników

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dobrą atmosferę pracy, wsparcie i rozwój.